פרויקטים

לקוח שהגיע במטרה לקנות נכס שיהיה בו את "הרווח היזמי", הנכס נבדק ונמצא מתאים להשבחה והתוצאות לפניכם …

מחיר מכירה:
טרם נמכר

עסקה מעניינת מאוד, לקוח שביקש דירה עם סטייל מודרני אך היה מוכן לראות קצת מעבר איך עובד תהליך השבחה נכנס לליווי, איתרנו עבורו דירה נטושה במצב לא נעים! הדירה עברה השבחה מהיסודות ותוצאות לפניכם …

מחיר מכירה:
טרם נמכר

קצינה בצה"ל שבחרה להתחיל את חייה בחיפוש אחר נדל"ן מניב עם אופציה למימוש בתוך 3 שנים, הגיעה לליווי ולמזלה מהר מאוד נמצאה העסקה האטרקטיבית ביותר עבורה ..

מחיר מכירה:
טרם נמכרה

מחיר השכרה לפני השבחה:
לא ראוי להשכרה

פרויקט שהתחיל בשתי דירות שאוחדו ושימשו כדירה אחת.. לא הרבה הצליחו להבין את הפונציאל שעומד מאחורי העסקה .. את שתי הדירות קנו משקיעים להם התבצע תהליך השבחה מקצה לקצה ! עם הזמן בוצע באזור פיתוח מיוחד והדירות מניבות תשואה נפלאה !

מחיר מכירה:
טרם נמכר

לקוחות מדהימים שהגיעו במטרה לרכוש דירה מוכנה ומניבה ובסוף החליטו לקנות דירה להשבחה הנתונים לפניכם, והדירה … מרשימה לא פחות מהנתונים !
לקוח שהחל את דרכו בחיפוש אחר עסקת אקזיט, כל העסקאות שבחן בפרטי הביאו אותו לרווח של כ20-30 אלף ש"ח על הנייר, לאחר כניסה למסלול ליווי אותרה עבורו העסקה הנכונה, האקזיט כבר מאחוריו ואלו הם הנתונים …
כל המשיקעים יודעים - בפריים לוקשיין התשואה נמוכה (כ3-3.5 אחוז).. הפרויקט הזה הוא פרויקט דגל בפריים לוקשיין.. משקיע שמעוניין בנדל"ן מניב ובמיקום עם ביקושי שיא ! זה הפרויקט עבורו … שימו לב לתשואה שהתקבלה במעגל הראשון לאוניברסיטה ..

מחיר מכירה:
טרם נמכר