אודות

מפלסים הוקמה ע"י שני יזמים - איגור בבייב ואוהד בן סימון, שפיתחו שיטה ייחודית בעולם יזמות הנדל"ן, בזכות ידע נרחב אותו הם צברו במהלך עיסוקיהם ההיקפיים בתחום. השיטה הייחודית של מפלסים מביאה עימה בשורה חדשה המאפשרת לפלס את הדרך בעולם הנדל"ן, בהתאם לתקציב והמטרות שלכם, תוך ראייה רחבה, ליווי מקיף ומגוון מסלולי השקעה יצירתיים.

הכירו את מייסדי החברה

איגור בבייב

איגור בבייב מביא עימו ניסיון רב בייעוץ נדל"ן, השבחת נכסים, מכירה והשכרת נכסים, איתור עסקאות נדל"ן, ליווי משקיעים בהתאם למטרות שלהם וביצוע עסקאות יזמות מניבות. לאורך השנים הוביל איגור עסקאות נדל"ן בהיקפים של מעל ל- 100,000 מיליון.

"אני מאמין שכשעושים נדל"ן בצורה חכמה ומקצועית מקבלים עסקאות "סולדיות" עם אפשרות לרווחים נכבדים."

משנת 2014 החל אוהד בן סימון לצבור ידע בעולם הנדל"ן, כשהחל את לימודי התואר הראשון במשפטים עסק בייעוץ וליווי עסקאות נדל"ן. כיום הינו יזם, עו"ד,בעל תואר שני במנהל עסקים ובעל ידע וניסיון רב בתחומים רבים במעטפת הנדל"נית הנדרשים להתאמה מקסימלית למשקיע.

"נדל"ן דורש חריצות, ידע ודבקות במטרה- ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן "

אוהד בן סימון

הסיפור שלנו

איגור בבייב ואוהד בן סימון התחילו את דרכם בתחום הנדל"ן ללא אמצעים כלכליים. לאט לאט הם צברו ניסיון, ידע והון, שאפשרו להם לפלס את דרכם בעולם הנדל"ן, תוך התמחות בעיר באר שבע. לאחר שנים של חברות ופעילות עסקית כל אחד לחוד, הם יצרו יחד שיטה חדשה, יצירתית וייחודית המאפשרת לכל אחד ואחת להתקדם בעולם הנדל"ן ולהשקיע את ההון שלהם בדרך בטוחה וללא דאגות. השיטה הצליחה לקדם לקוחות רבים, חברים ומשפחה. היום, גם אתם מוזמנים  ליהנות מיתרונות השיטה הייחודית של מפלסים. שווה? שווה!

הערכים שלנו, הפלוס שלכם

אצלנו לכולם יש לאן להתקדם בעולם הנדל"ן. אז אם חשוב לכם לקבל מעטפת של ידע וניסיון, שיחסכו לכם זמן וכסף וישמרו עליכם מפני עסקאות לא מניבות, אנחנו בדיוק הבית בשבילכם - בית המלווה ומארגן עסקאות יזמות והשקעות בנדל"ן.

נדל"ן לכל אחד

נדל"ן לכל אחד

רוצים להיכנס לעולם נדל"ן? אין בעיה. אנחנו מאפשרים לכם כניסה להשקעות נדל"ן עם הון עצמי החל מ-K250 ₪ בלבד.
*(מתאים לדירה יחידה בכפוף למימון מהבנק למשכנתאות)

מקסום רווחיות

מקסום רווחיות

מחפשים השקעה בראש שקט? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנו נבצע עבורכם בדיקה מעמיקה של כל עסקה וניתוח כדאיות לביצוע עסקאות מניבות.

התאמה אישית

התאמה אישית

מעוניינים בהשקעה שמתאימה בדיוק לכם? אצלנו תמצאו מגוון מסלולי השקעה יצירתיים בנדל"ן המותאמים לאפיון המדויק של כל לקוח לטווח קצר או ארוך.

שקיפות מלאה

שקיפות מלאה

כל תהליך ההשקעה חשוף לאורך כל הדרך, בלי טריקים ובלי שטיקים.

ליווי אישי

ליווי אישי

חשוב לכם יחס אישי? גם לנו. אנחנו מציעים ליווי אישי, יד ביד, עם מקצועני נדל"ן בעלי ניסיון רב בקשת רחבה של עסקאות נדל"ן מוצלחות.

שיטת מפלסים

שיטת מפלסים

איתור נכסים במיקומים אטרקטיביים בהתאם לתקציב, ניתוח מעמיק של כל עסקה, מנגנון השבחה ייחודי, פוטנציאל לאקזיט או לנדל"ן מניב במחיר נגיש ובדרך יצירתית לרוכשי דירה שנייה ומעלה.

הכירו את החזון של חברת מפלסים

להיות בית המלווה משקיעי נדל"ן הרוצים לרוץ איתנו למרחקים ארוכים

להיות בית המלווה משקיעי נדל"ן הרוצים לרוץ איתנו למרחקים ארוכים

לפלס לכל אחד ואחת את הדרך לביטחון ולחופש כלכלי

לפלס לכל אחד ואחת את הדרך לביטחון ולחופש כלכלי

לשמור על לקוחותינו מפני עסקאות לא כדאיות

לשמור על לקוחותינו מפני עסקאות לא כדאיות

לאפשר ללקוחותינו לצבור נכסים לעצמם או לקרובים אליהם

לאפשר ללקוחותינו לצבור נכסים לעצמם או לקרובים אליהם